Webinář pro příjemce zaměřený na rizikové oblasti administrace projektů

Řídicí orgán OP VVV, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, uskutečnil dne 12. října 2021 Webinář pro příjemce zaměřený na rizikové oblasti administrace projektů. Pro ty, kteří se tohoto velmi zajímavého a podnětného semináře nemohli zúčastnit (nebo se chtějí k problematice vrátit) byly na web operačního programu umístěny záznam, prezentace i výčet otázek a odpovědí. 

Vše je k dispozici na tomto odkazu.

Projektové dny a kroužky zahájeny

Se začátkem nového školního roku 2021/2022 startují pro žáky základních i středních škol Jihočeského kraje na partnerských středních školách a DDM v rámci KA Podpora polytechnického vzdělávání projektové dny a kroužky. V případě zájmu o konkrétní kroužek je možné kontaktovat partnerskou školu či DDM, viz sekce Partneři projektu.

Realizace 1. monitorovacího období ukončena

30. června 2021 bylo ukončeno první monitorovací období projektu, na konci července jsme podali Zprávu o realizaci a také Žádost o platbu, aby bylo zajištěno financování projektových aktivit na další období.

Období od ledna do června bylo, jako prakticky všechny vzdělávací aktivity v České republice, silně ovlivněno epidemií COVID-19. Naštěstí pro náš projekt jsou partnerské organizace bez problémů schopné realizovat aktivity (u kterých to připadá v úvahu) distančně a projekt se úspěšně rozběhl.